7 цікавих фактів про компанію APPLE

Компанія Apple від початку свого створення і до наших днів пройшла цікавий та довгий шлях свого становлення та розвитку. На ньому були та злети, і падіння. Але не обійшлося і без цікавих історій, фактів, спостережень. Про деякі з них ми сьогодні та поговоримо.

  1. Інженерний калькулятор та виробництво продукції.

Може здатися, що ці поняття ніяк не поєднуються між собою, але це не так.

Коли молоді та амбітні Стів Джобс та Стів Возняк тільки ступили на шлях створення власного бізнесу, то вони зіткнулися із великою кількістю перешкод. Однією з яких була недостатня кількість грошей на виробництво продукції.

Для цього свого часу Стіву Джобсу довелося продати свій фургон, а Стів Возняк пішов ще далі. Тоді він працював у компанії НР і отримав у свою власність калькулятор Hewlett-Packard 65. Молодий чоловік зумів на ньому добре заробити, оскільки новий такий пристрій коштував 800 доларів, а його хоч і був вже у користуванні, але цінувався не менше.

  1. Логотип компанії Apple

Рональд Вейн, один зі співзасновників компанії, взяв на себе сміливість у створенні логотипа. Але те що у нього вийшло нагадувало більше древній, лицарський герб і не мало нічого спільного із сучасною ІТ сферою.

На ньому можна було побачити Ісаака Ньютона, який сидить під яблунею, що мало нагадати користувачам про популярну легенду, пов’язану з цією історичною постаттю.

По краю щита розташовувався напис: «Ньютон … Розум вічно мандруючий неймовірними морями думки».

Проте ця ідея не сподобалася Стіву Джобсу і пошуки ідеальної емблеми продовжилися.

Роб Янофф приклав немало зусиль, щоб задовольнити потреби та бажання власників Apple.

Так світ побачив знайоме кожному надкушене яблуко. Але у далекому 1977 році воно було значно яскравішим і пофарбованим у кольори веселки, які розташовувалися у цікавому порядку: зверху був зелений, потім зверху вниз йшли жовтий, помаранчевий і червоний кольори, а закінчували послідовність – фіолетовий і синій.

  1. Демонстрація першого Айфон була під загрозою

У 2007 році смартфон, який розробляла компанія знаходилася на стадії прототипу, тому його робота була нестабільною.  Він мав проблеми з Wi-Fi.

Проте це завадило презентації пройти як по маслу.

Але наступні 5 місяців для розробників видалися напруженими, оскільки всі недоробки та нюанси, які були на презентації пристрою треба було терміново виправляти. Тому у продаж надійшов смартфон, який кардинально відрізнявся від прототипу.

  1. Грошовий оборот компанії

.Якщо порахувати гроші компанії, які обертаються у вигляді готівки в усьому світі, то вийде сума 150 мільярдів доларів. Її вистачить для придбання Facebook або Tesla, Netflix, Dropbox, Spotify разом взятих і ще трошки залишиться. Також ця сума перевищує активи міністерства фінансів США.

  1. Ви та помічник Siri

Будьте обережні зі словами, запитами та командами, які ви даєте помічнику Siri. Оскільки інформація, яку ви йому повідомляєте, без виключень, відправляється на сервери компанії Apple для аналізу. Після цього вона нікуди не зникає, а там же і зберігається.

  1. Куріння та техніка Apple

Існують певні обмеження для людей із тютюновою залежністю від виробників пристроїв компанії Apple. Відомо, що на кожен пристрій оформлюється гарантія на певний проміжок часу, залежно від продукту. Але, якщо людина буде палити біля ПК, ноутбуків, то ця гарантія автоматично анульовується.

  1. iTunes і ядерна зброя

iTunes дає можливість користувачам слухати музику, аудіо книги, подкасти, ядерна зброя – знищує все навкруги. Це принципово різні процеси та поняття. Проте і між ними є певний зв’язок.

Відомо, що на сьогодні в iTunes зареєстровано 800 мільйонів акантів. І всі користувачі під час реєстрації та користування програмою, підписали ліцензійну угоду, яка передбачає їх згоду на не використання продуктів компанії Apple для створення ядерної зброї.

Отже, компанія Apple має цікаву історію, сталі прикмети та принципи, які роблять її найуспішнішою у світі.

Натисніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Всього: 0 Середнє: 0]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

35 − 26 =